PRZYDATNE INFORMACJE PRZED SOLID MTB LESZNO

Przydatne informacje przed wyścigiem w Lesznie: - PARKINGI: wrzucacie w navi ulicę Barbary Jeziorkowskiej lub Księdza Augustyna Kordeckiego - teren zieleni miejskiej - dla tym co przyjadą wcześnie do dyspozycji parking między Kościołem a boiskiem szkoły. - BUFET na trasie: MINI 10km MEGA 10 km, 24 km GIGA 10 km, 24 km, 38 km, 52 km - ROZJAZDY: na 10 km jedzie MINI w lewo, MEGA, GIGA prosto na 32 km GIGA prosto na II RUNDĘ - przypominamy o zabraniu ze sobą identyfikatora na catering Zapraszamy na leszczyńskie single.

Continue reading →

SOLID MTB Leszno – wyścig dla dzieci

17.06 kolejna edycja SOLID MTB w Lesznie. Zapraszamy serdecznie zawodników oraz ich pociechy, które również będą miały możliwość startu w „wyścigu” dla dzieci. Trasa wytyczona zostanie w okolicy startu. Zapisy o godzinie 10.45 Kategorie wiekowe : 1. Dzieci w wieku 3-4 lata 2. Dzieci w wieku 5-7 lat 3. Dzieci w wieku 8-10 lat 4. Dzieci w wieku 11-12 lat Wymagana koniecznie obecność opiekuna oraz bezwzględnie dzieci muszą posiadać kask. Bardzo prosimy o maila na biuro@solidsport.pl, jeśli ktoś planuje zapisać swoje pociechy na wyścig. Pozwoli nam to przygotować drobne upominki dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy tych duży i tych mniejszych :-)

Continue reading →

TRASA W GÓRZNIE

Górzno ma to do siebie, że swe prawdziwe "górzyste" oblicze pokaże w pełnej krasie na dystansach MEGA i GIGA. Na MINI też będzie co robić, jednak na dłuższych dystansach nagromadzenie singli, podjazdów i zjazdów będzie wyżyłowane niemal na maxa! Będzie petarda! Między innymi, głaz o którym pisaliśmy wcześniej, leży zaledwie 3 metry od trasy, na 18,5km. Dobrze ustawiony fotograf będzie mógł tam zrobić Wam foty wyglądające jak z górskich ścieżek. Na 19,5km przyjedziecie obok "Wiaty pod Muflonem". Jej nazwa nie jest przypadkowa i potwierdza, że te zwierzęta występują w okolicznych górkach. Być może będziecie mieli szczęście je napotkać... Wjeżdżając na wzniesienie po serii singletraków, na 25,5 km, po prawej stronie będzie się rozpościerał widok na okolicę, w tym na najwyższy punkt na trasie,...

Continue reading →

PODZIĘKOWANIE ZA UDZIELENIE POMOCY ZAWODNIKOWI

Emocje po czwartkowym ściganiu w Śremie już opadły. My natomiast chcielibyśmy wrócić do pewnej sytuacji. Podczas wyścigu jeden z zawodników upadł doznając kontuzji barku. Zatrzymał się przy poszkodowanym zawodnik z numerem 7 Szymon Gularek z teamu BEROTU. Udzielił pomocy, wezwał karetkę, doprowadził rower kontuzjowanego do mety. Szymon ściga się w naszym cyklu o wysokie lokaty. Zrezygnował z wyścigu, żeby udzielić pomocy osobie, która tego potrzebowała. Uważamy, że trzeba wyróżniać takie zachowania, mówić o tym głośno i wyraźnie. Szymonie słowa uznania i szacunek za Twoje zachowanie. Mamy nadzieje, że inni będę brali z Ciebie przykład. Pamiętajcie nie ma nic ważniejszego niż Wasze zdrowie. Szanujcie się wzajemnie i pomagajcie osobom, które pomocy potrzebują. Medale, walka o lokaty tracą w takich sytuacjach absolutnie...

Continue reading →

WAŻNE PRZED SOLID MTB ŚREM

WAŻNE!!! ŚREM MTB Maraton   dystans MINI pokonuje jedną rundę 25 kilometrów, bufet na 9 km   dystans MEGA pokonuje dwie rundy, łącznie 47km, bufet 9km i 31 km   dystans GIGA pokonuje trzy rundy, łącznie 69 kilometrów, bufet na 9km ,31km ,53km   Rozjazd jest w odległości 1,5 km od mety. UWAGA!!! BARDZO WAŻNE!!!! Musicie pilnować ilość rund, które przejechaliście. Zbliżając się do rozjazdu jadąc prosto wracacie do mety, jadąc w prawo jedziecie kolejną rundę.   O godzinie 13.45 mija limit wjazdu na ostatnią rundą.

Continue reading →

PODSTAWOWE INFO PRZED SOLID MTB ŚREM

Podstawowe info o wyścigu w SOLID MTB Śrem: - osoby które posiadają numer startowy i dokonały opłaty startowej ustawiają się bezpośrednio na starcie w wyznaczonym sektorze. Nie muszą pojawiać się w biurze zawodów, chyba, że chcą się nam powiedzieć dzień dobry i się do nas z rana miło uśmiechnąć. - wrzucacie w nawigację ul. Nowowiejskiego 3 , tam jest zlokalizowany parking i bezpośrednie dojście do biura zawodów - identyfikator, który otrzymaliście przy pierwszym starcie na catering obowiązuje na cały sezon 2018. Prosimy zabierać go ze sobą na każdą edycję cyklu. - podział na sektory znajduje się na naszej stronie. Osoby które pisały prośbę o zmianę sektora ustawiają się zgodnie z informacją, którą otrzymali w mailu. Nie będą już aktualizowane listy sektorowe na stronie....

Continue reading →

KOMUNIKAT DLA TESTUJĄCYCH TRASĘ W ŚREMIE

Uwaga Komunikat dla wszystkich, którzy w dniu 2.05 planują testować trasę w Śremie. Prosimy o omijanie odcinka między 24 i 25 kilometrem. Prosimy o poruszanie się drogą równoległą po lewej stronie przy działkach. Jest to teren wojskowy (oznaczony tabliczką). Zgodę na jego wykorzystanie mamy wyłącznie w dniu 03.05.2018. Bardzo prosimy o uszanowanie prośby.

Continue reading →

PRZYPOMINAJKA PRZED SOLID MTB MCHY

1. Startujemy z boiska Zespołu Szkół w Mchach (raczej trudno się zgubić) 2. Jest możliwość zaparkowania przy boisku sportowym na terenie szkoły, ale UWAGA PRZY BOISKU PARKUJĄ WYŁĄCZNIE OSOBY, KTÓRE ZOSTAJĄ Z NAMI DO DEKORACJI (wyjazd z boiska będzie możliwy dopiero po ukończeniu wyścigu przez zawodników. Jeśli ktoś spieszy się do domu parkuje podobnie jak w latach ubiegłych kreatywnie na terenie uroczej wioski MCHY. 3. Dystans/ przewyższenia/ bufet/ MINI 29km pion 400m bufet na 17km MEGA 41 km pion 600m bufet na 17km GIGA 65 km 1000m pion, , bufet na 17 i 39 km   czekamy na Was :)

Continue reading →

PAKIETY SOLID RUN 2018!

Na biegaczy w SOLID RUN również czekają super praktyczne pakiety startowe. Rowerzyści już testują Co trzeba zrobić żeby je zdobyć? Wszystkie informacje na naszej stronie http://solidsport.pl/…/strefa…/strefa-zawodnika-solid-run-2/ Startujemy w Śremie już 1 maja. Zapisy na http://solidsport.pl/zapisy/zapisy-solid-run/

Continue reading →

INAUGURACJA SEZONU 2018 ZA NAMI!

Pierwszy weekend projektu SOLID SPORT 2018 za nami. Dziękujemy serdecznie: - wszystkim zawodnikom za bardzo liczne przybycie na nasze zawody, wspólnie udało nam się w końcu wywołać wiosnę :) - sponsorom STREFASPORTU.PL, SOLID LOGISTICS, KAMINIARZ, TREK , DECATHLON, Coffeemaster.pl - Burmistrzowi Jackowi Nowakowi za gościnę na krzywińskiej ziemi oraz wspieranie naszej sportowej inicjatywy. - Policjantom i Strażakom, którzy dbali o Wasze bezpieczeństwo. DZIĘKUJEMY i do zobaczenia na kolejnych edycjach :)  

Continue reading →