Bieg po lotnisku w Lesznie – 30.06.2024

Bieg po lotnisku – 30 czerwca 2024 r.

Zaledwie tydzień po Antidotum Air Show na leszczyńskim lotnisku odbędzie się kolejna interesująca impreza. Tym razem każdy będzie miał szansę być jej aktywnym uczestnikiem. Biegi na 5 i 10 km, marsz Nordic Walking oraz biegi dla dzieci.

Gdy ledwo co umilkną echa samolotów wykonujących zapierające dech w piersiach ewolucje, na lotnisku znów pojawią się tłumy ludzi, by wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. Podczas gdy na pasach startowych będzie odbywał się normalny ruch statków powietrznych, na specjalnie wytyczonej trasie rywalizować będą biegacze. Dzieci startują o 11.00 (odbiór numerów do 10.15) , dorośli o godz. 12.00  (odbiór numerów do 11.15)

Jako pamiątkę każdy uczestnik otrzyma efektowny, trójwymiarowy medal z F-16, których będzie jedną z największych atrakcji wcześniejszego Air Show! Specjalny projekt medalu sprawia, że po zawodach będzie można go postawić na półce niczym statuetkę! Warto pobiec chociażby dla tego świetnego gadżetu! Oprócz medalu kapitalną pamiątkę będą mieli też wszyscy, którzy wykupią pakiet z niepowtarzalną koszulką „Biegu po lotnisku”!

Szczegóły imprezy i zapisy pod linkiem: https://solidsport.pl/solid-run/solid-run-leszno/ oraz na facebook’owym wydarzeniu.

 

Facebooktwitterpinterestmail