Prezentujemy listę osób uprawnionych do startu z sektorów startowych w dwunastej/finałowej edycji SOLID MTB 2023 w Krzywiniu.

Uwaga!!! 

w sezonie 2023 wprowadziliśmy podział na sektory:

  • SEKTOR GIGA – przeznaczony wyłącznie dla zawodników startujących na dystansie GIGA. Zawodnicy startujący z tego sektora tracą możliwość wyboru dystansu na trasie. Zmiana sektora będzie skutkowała dyskwalifikacją.
  • SEKTOR 1: (1,00 – 0,870) – dystans MINI, MEGA,
  • SEKTOR 2: (0,869 – 0,801) – dystans MINI, MEGA,
  • SEKTOR 3: (0,800 – 0,741) – dystans MINI, MEGA,
  • SEKTOR 4: (0,740 – 0,651) – dystans MINI, MEGA,
  • SEKTOR 5: (0,650 i mniej oraz zawodnicy nie posiadający punktów sektorowych) – dystans MINI, MEGA.

Zawodnicy startujący z sektorów od 1 do 5 dokonują wyboru dystansu (MINI lub MEGA) na trasie maratonu, w miejscu oznaczonego rozjazdu.

Osoby, które nie zostały ujęte na żadnej liście, startują z ostatniego 5 sektora. W przypadku, gdy zawodnik wystartuje z sektora, do którego nie był uprawniony, zostanie ukarany dodaniem do jego czasu przejazdu 30 minut.

Zawodnicy którzy startują w SOLID MTB Maraton po raz pierwszy ustawiają się w ostatnim sektorze.
Zawodnicy, którzy na min. 10 dni przed wyścigiem udokumentują swoje osiągnięcia w innych wyścigach MTB w postaci uzyskanych wyników, za zgodą organizatora mogą otrzymać prawo startu z wyższego sektora.

Dokumentacje najważniejszych wyników potwierdzających osiągnięcia zawodnika w ostatnim roku, należy przesłać na min. 10 dni przed edycją, w celu ewentualnej zmiany sektora startowego, na adres: biuro@solidsport.pl.

Osoby, które pisały o przydzielenie sektora i otrzymały od nas informację zwrotną ustawiają się w sektorze, który został określony w mailu. Nie będą natomiast widoczni na publikowanej liście.
Prośby otrzymujemy od Was co kilka minut, więc technicznie nie jesteśmy w stanie zmieniać tabeli na www co chwilę.

Pomiar czasu otrzyma od nas listę z osobami, które w mailu otrzymały przydział do sektora, więc tym osobom nie naliczy żadnej kary.

UWAGA!
Punkty sektorowe liczone są do kilkunastu miejsc po przecinku, jednak ze względów technicznych m.in. druku na zawody, system zaokrągla je do trzech miejsc po przecinku. Tak więc niektórzy z Was będą zapewne widzieli rozbieżności, zapewniamy jednak, że są to właściwe miejsca sektorowe, co można sobie wyliczyć zgodnie z formułą podaną w regulaminie.