Cisowianka dbała o odpowiednie nawodnienie zawodników cyklu Solid MTB 2020

Przez cały sezon Cisowianka dbała o Wasze odpowiednie nawodnienie podczas każdego wyścigu w cyklu #solidMTB 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣
? Większość tegorocznych etapów odbyła się podczas bardzo wysokich temperatur, kiedy z organizmu wyciskanych było jeszcze więcej składników mineralnych. Na szczęście, podczas ekstremalnego wysiłku mieliście zapewnione nieocenione wsparcie naszego niezawodnego partnera ➡️ firmy Cisowianka??
? Jak doskonale wiecie, #Cisowianka to naturalna woda mineralna silnie związana ze sportem i zdrowym stylem życia. Butelki 0,33 litra są lekkie i poręczne, idealnie mieszczą się w kieszonce koszulki kolarskiej. Skład mineralny Cisowianki pomaga nawodnić organizm i ugasić pragnienie nawet podczas dużego wysiłku fizycznego. Dzięki Cisowiance zawodnicy startujący na trasach spod znaku SOLID nie muszą martwić się o odpowiednie nawodnienie organizmu. Zarówno w trakcie, jak i po zawodach. Oczywiście, podczas finału w Przyłęku na bufetach oraz w miasteczku zawodów, nawodnienie zapewnia Cisowianka ??

Facebooktwitterpinterestmail