Klasyfikacja dla kibiców LECHA POZNAŃ

?Już w najbliższą niedzielę 06.09.2020 przenosimy się w okolice Poznania na SOLID MTB Owińska?????‍♂️
Miło nam ogłosić, że podczas edycji w Owińskach zostanie przeprowadzona dodatkowa klasyfikacja dla kibiców LECHA POZNAŃ?⚪️?
Mistrzostwa kibiców ? LECHA? odbędą się na dystansie MINI i MEGA, bez podziału na kategorie wiekowe.

Osoby które planują przystąpić do rywalizacji prosimy o maila z informacją na biuro@solidsport.pl (wcześniej zapisujemy się w panelu zapisów). Należy podać ACN karty kibica.

Zapisz się na Solid MTB klikając w link: ZAPISZ SIĘ

Startujemy niedziela 06.09.2020
Za niespełna dwa lata Lech Poznań obędzie obchodzić setną rocznicę powstania? Niewielu z obecnych kibiców pamięta, ale popularny Kolejorz był klubem wielosekcyjnym. Od kilku lat Stowarzyszenie Wiara Lecha stara się wrócić do tradycji i poza sekcją piłki nożnej utworzyła również sekcje kolarską ?‍♂️ i koszykarską?

Z Kibolami Kolejorza na rowerach górskich zetknął się każdy, kto przynajmniej raz startował w zawodach organizowanych przez Stowarzyszenie SOLID. Teraz nadszedł czas, aby kibole stanęli do wspólnego pojedynku na rowerach. 6 września podczas zawodów SOLID MTB będzie okazja powalczyć o miano najlepszego wśród Kibiców Lecha Poznań – na dystansie MINI, oraz MEGA???‍♂️

Ze strony kibiców akcję koordynują – #StowarzyszenieKibicówKolejorz, #StowarzyszenieWiaraLecha, oraz poznański ośrodek Kibice Razem Lech Poznań.

Facebooktwitterpinterestmail