LA CALMA ZADBA O CATERING NA SOLIDOWYCH TRASACH !

Cieszymy się na naszym cyklu obecna będzie Restauracja La Calma z Leszna. Poniżej info co oferuje swoim gościom.

RESTAURACJA La Calma oferuje dania podawane zgodne z ideą sezonowości, przez co ma przyjemność gotować dla Państwa z zawsze świeżych składników. Co więcej, wiele potraw w naszej restauracji przygotowujemy metodą sous-vide, która rządzi w wielu nowoczesnych kuchniach także w naszej, ponieważ stosując tę technikę gwarantujemy optymalne przygotowanie dania, mniejszą redukcję produktu i zachowanie jego naturalnych składników i aromatów. Potrawa jest także bardziej nasycona kolorami i po prostu zdrowsza.

la Calma_www

Zapraszamy także wszystkich dbających o sylwetkę i dobre samopoczucie na dania z menu fit-food o zmniejszonej kaloryczności, które można zamówić z karty, w ofercie lunchowej albo z dostawą do domu. Dodatkowym udogodnieniem, które możemy zaoferować naszym Gościom jest dieta całodzienna z pięcioma posiłkami, ustalona indywidualnie z naszym dietetykiem Karolem Mulczyńskim.

Nasza restauracja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferujemy szeroki asortyment  finger food na różne uroczystości rodzinne, spotkania biznesowe czy szkolenia, jako atrakcyjną odmianę przekąsek, stwarzającą gościom większą swobodę w doborze przysmaków, które wypada jeść rękoma.

Zapraszamy serdecznie

http://www.lacalma.pl/

Facebooktwitterpinterestmail