PENCO nowym partnerem cyklu Solid MTB 2021

Do grona partnerów cyklu SOLID MTB w sezonie 2021 dołącza marka PENCO.

PENCO Polska to wyłączny dystrybutor marki PENCO na rynku polskim. Wysoka jakość produktów PENCO, zarówno ich skład jak i forma, jest rezultatem 30 lat doświadczeń w sportach wytrzymałościowych. Od początku istnienia firmy (1991 r.) PENCO bazuje na bezpieczeństwie, merytoryce i edukacji sportowców. To produkty dla wymagającego i świadomego klienta dlatego część z nich będzie do nabycia już niebawem w dystrybucji aptecznej. Produkty marki PENCO powstają w wyniku badań naukowych (nie przypuszczeń czy utartych przekonań) i są wynikiem wieloletniej współpracy świata naukowego i sportowców z dyscyplin typu endurance.

W pakietach startowych na pierwszej edycji w Dolsku znajdziecie Mineral Drink od marki PENCO, a dzięki naszej współpracy już od kolejnej edycji będziecie mogli zamówić gotowe zestawy (RACE PACK) przygotowane specjalnie z myślą o wysiłkach trwających od 1,5h do 4h. Zamówione przez Was zestawy dostarczone będą prosto do naszego biura zawodów i wydawać będziemy je bezpośrednio przed Waszym startem.

A co jeśli zapomniałeś zabrać żel energetyczny na nasz maraton? O zapominalskich też będziemy pamiętać. Na każdej edycji Solid MTB będziesz miał możliwość nabycia żeli w 3 trzech wspaniałych smakach: pomarańczowy, cytrynowy i grejpfrutowy. Pamiętaj – bez paliwa daleko nie pojedziesz?

Już teraz zapoznaj się z oferta PENCO na stronie www.pencopolska.pl lub pobierz bezpłatną aplikację PENCO POLSKA ze sklepu Google Play i App Store. „

Facebooktwitterpinterestmail