STREFASPORTU.PL sponsorem SOLID MTB 2017

SPONSOR CYKLU SOLID MTB MARATON 2017|

Kolejny rok z rzędu sponsorem cyklu SOLID MTB Maraton będzie  sklep rowerowy STREFASPORTU.PL w Lesznie.
Sklep strefasportu.pl został stworzony przez pasjonatów dla pasjonatów rowerów. W swojej działalności koncentruje się na dostarczaniu swoim klientom najwyższej jakości sprzętu rowerowego zapewniając wysoki standard obsługi klienta.
Korzystając z dużego doświadczenia w sporcie rowerowym doradza i dobiera sprzęt pod indywidualne potrzeby  klientów. Załoga sklepu spędza na rowerach sporo czasu, sprawdza i testuje sprzęt zdając sobie sprawę jak ważne jest, by towar który proponuje klientom był dla nich odpowiedni.  Będąc konkurencyjnym cenowo, często korzysta z najnowszych technologii. Wszystko po to by  klient mógł czerpać jeszcze więcej przyjemności z jazdy na rowerze a jego sportowa forma była coraz lepsza.

strefasportu2
Marki rowerów które proponuje sklep to: TREK, CUBE, KTM. Wybór ten nie jest przypadkowy. Został dokonany po licznych wizytach w fabrykach i centrach testowych. Spora część proponowanych przez sklep rowerów składana jest w Niemczech i Austrii, co bezpośrednio wpływa na ich jakość. Są to najwyższej jakości produkty o czym przekonali się już liczni klienci. Akcesoria, odzież, części oraz odżywki wysokiej jakości stanowią dopełnienie rewelacyjnych chwil spędzonych na dwóch kółkach.

STREFASPORTU.PL swoim klientom oferuje:
– rowery marki TREK, KTM, CUBE,
– części i akcesoria renomowanych producentów,
– serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
– kompleksową usługę Bike Fittingu TREK PrecisionFIT,
– usługę ustawiania bloków,
– dobór siodełka wg systemu TREK PrecisionFIT

Serdecznie zapraszamy www.strefasportu.pl

Facebooktwitterpinterestmail