Uwaga Kibice Lecha Poznań

Dokładnie za tydzień w Owińskach prawdziwy test na solidbikera – czwarty etap cyklu Solid MTB 2022?
Według niektórych to najlepsza trasa MTB w Wlkp. Czy tak jest faktycznie? ? Najlepiej sprawdźcie to osobiście już 15-go maja ?
⭐ W tym sezonie istotna zmiana na trasie?️ W pierwszej części wyścigu wszystkie dystanse kierują się na Dziewiczą Górę⛰️ Następnie po pokonaniu tego masywu MINI skieruje się w stronę mety a MEGA i GIGA zmierzą się jeszcze z legendarnym Maximus Singletrack ?
Dzięki temu rozwiązaniu:
– zawodnicy z najkrótszego dystansu zawitają w końcu na Dziewiczej Górze i wjadą na nią aż z trzech stron świata ⬆️⬆️⬆️
– trasa w okolicach tego wzniesienia jest szersza, bardziej przystępna i znaczenie bardziej przyjazna dla początkujących eMTeBowców (a trzy wjazdy pod szczyt góry będzie sporym wyczynem dla każdego),
– stawka się rozciągnie na tyle, że po wjeździe na Maximusa nie powinno być korków i każdy będzie mógł rozkoszować się jazdą na singlu wg własnych umiejętności i sił ?
Zapisy: https://solidsport.pl/zapisy/zapisy-solid-mtb-maraton/

⚽ Jeśli kibicujesz klubowi Lech Poznań to zaznacz to w formularzu w dodatkowej klasyfikacji! W Owińskach na dystansie MINI i MEGA odbędą się mistrzostwa kibiców Kolejorza ??⚪?
Jesteśmy przekonani, że ten zasłużony klub ma też prawdziwych kibiców, którzy gdy już staną pod bramą (startową) to oczywiście przez nią przejadą… ??

?Informacje o trasie, szczegóły i pliki GPX do pobrania pod linkiem:
https://solidsport.pl/maratony/2022-owinska/trasa-maratonu/

Do zobaczenia w Owińskach przy Akwenie Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej AKWEN
Zapraszamy wraz z:
Leśny Zakład Doświadczalny w Murowanej Goślinie
Nadleśnictwo Łopuchówko, Lasy Państwowe

Facebooktwitterpinterestmail