Zasady bezpieczeństwa podczas Solid MTB Maraton 2020

UWAGA! – Zasady bezpieczeństwa podczas Solid MTB 2020:

➡️ zawodnicy przebywający w biurze zawodów zobowiązani są do zakrywania ust i nosa,

➡️ prosimy zawodników o nie gromadzenie się przed wejściem do biura zawodów oraz zachowanie 2m odległości od rozmówcy,

➡️ przed wyjazdem na zawody zalecamy pomiar temperatury ciała,

➡️ dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników imprezy, wejścia do stref: start/meta oraz biura zawodów wyposażymy w płyny do dezynfekcji rąk,

➡️ będziemy dezynfekować pole startowe oraz zaplecze sanitarne, a także te miejsca, w których będziecie się gromadzić,

➡️ ze względu na stan epidemii i związane z nim obostrzenia musimy zrezygnować z tradycyjnej formy bufetu. Każdy zawodnik na mecie otrzyma swój pakiet żywnościowy w wyznaczonej strefie cateringu. W strefie cateringu będziecie zobowiązani do zachowania 2m dystansu od innych uczestników lub obowiązku zakrywania ust i nosa.

➡️ zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, podczas aktywności sportowej nie ma obowiązku zakrywania nosa i ust oraz zachowania 2 metrowego dystansu społecznego, ponieważ ze względu na specyfikę sportu nie jest to obiektywnie możliwe. Zaleca się jednak jak najmniejszy kontakt i jego utrzymywanie (nawet w sporcie), tak często jak tylko jest to możliwe w przypadku danego sportu.

❗️Na koniec APELUJEMY!!!! o rozsądek i stosowanie się do wszystkich wymogów i zaleceń. Osoby, które będą lekceważyć zalecenia będziemy zmuszeni usunąć z terenu imprezy. Liczymy na Waszą wyrozumiałość i wsparcie w tym niełatwym dla wszystkich czasie.

Facebooktwitterpinterestmail