Prezentujemy listę osób uprawnionych do startu z sektorów startowych w dziewiątej edycji SOLID MTB 2022 w Dąbrowie.

Uwaga!!! 

w sezonie 2022 wprowadziliśmy podział na sektory 1A i 1B.

  • SEKTOR 1A: (1,00 – 0,870) – przeznaczony wyłącznie dla zawodników startujących na dystansie GIGA. Zawodnicy startujący z tego sektora tracą możliwość wyboru dystansu na trasie.
  • SEKTOR 1B: (1,00 – 0,870) – przeznaczony dla zawodników startujących na dystansie MINI i MEGA. Zawodnicy startujący z tego sektora tracą możliwość wyboru dystansu na trasie.
  • SEKTOR 2: (0,869 – 0,801) – dystans MINI, MEGA, GIGA
  • SEKTOR 3: (0,800 – 0,741) – dystans MINI, MEGA, GIGA
  • SEKTOR 4: (0,740 – 0,651) – dystans MINI, MEGA, GIGA
  • SEKTOR 5: 0,650 i mniej oraz zawodnicy nie posiadający punktów sektorowych

Sektory od 2 do 5 przeznaczone są dla zawodników startujących na dystansie MINI, MEGA, GIGA zgodnie z obowiązującymi punktami dla danego sektora. Zawodnicy startujący z tych sektorów zachowują możliwość wyboru dystansu na trasie.

Osoby, które nie zostały ujęte na żadnej liście, startują z ostatniego 5 sektora. W przypadku, gdy zawodnik wystartuje z sektora, do którego nie był uprawniony, zostanie ukarany dodaniem do jego czasu przejazdu 30 minut.

Zawodnicy którzy startują w SOLID MTB Maraton po raz pierwszy ustawiają się w ostatnim sektorze.
Zawodnicy, którzy na min. 10 dni przed wyścigiem udokumentują swoje osiągnięcia w innych wyścigach MTB w postaci uzyskanych wyników, za zgodą organizatora mogą otrzymać prawo startu z wyższego sektora.

Dokumentacje najważniejszych wyników potwierdzających osiągnięcia zawodnika w ostatnim roku, należy przesłać na min. 10 dni przed edycją, w celu ewentualnej zmiany sektora startowego, na adres: biuro@solidsport.pl.

Osoby, które pisały o przydzielenie sektora i otrzymały od nas informację zwrotną ustawiają się w sektorze, który został określony w mailu. Nie będą natomiast widoczni na publikowanej liście.
Prośby otrzymujemy od Was co kilka minut, więc technicznie nie jesteśmy w stanie zmieniać tabeli na www co chwilę.

Pomiar czasu otrzyma od nas listę z osobami, które w mailu otrzymały przydział do sektora, więc tym osobom nie naliczy żadnej kary.

UWAGA!
Punkty sektorowe liczone są do kilkunastu miejsc po przecinku, jednak ze względów technicznych m.in. druku na zawody, system zaokrągla je do trzech miejsc po przecinku. Tak więc niektórzy z Was będą zapewne widzieli rozbieżności, zapewniamy jednak, że są to właściwe miejsca sektorowe, co można sobie wyliczyć zgodnie z formułą podaną w regulaminie.

Copyright 2019 Solid Sport.     Realizacja: CREOBIT