Prezentujemy listę osób uprawnionych do startu z sektorów startowych w pierwszej edycji SOLID MTB 2020

WAŻNE:

Osoby, które nie zostały ujęte na liście, startują z ostatniego 5-go sektora.

W przypadku, gdy zawodnik wystartuje z sektora, do którego nie był uprawniony, zostanie ukarany dodaniem do jego czasu przejazdu 30 minut.

Zawodnicy którzy startują w SOLID MTB Maraton po raz pierwszy ustawiają się w ostatnim 5-tym sektorze.

Zawodnicy, którzy na min. 10 dni przed wyścigiem udokumentują swoje osiągnięcia w innych wyścigach MTB w postaci uzyskanych wyników, za zgodą organizatora mogą otrzymać prawo startu z wyższego sektora. Dokumentacje najważniejszych wyników potwierdzających osiągnięcia zawodnika w ostatnim roku, należy przesłać na adres: biuro@solidsport.pl.

Osoby, które pisały o przydzielenie sektora i otrzymały od nas informację zwrotną ustawiają się w sektorze, który został określony w mailu. Nie będą natomiast widoczni na publikowanej liście.
Prośby otrzymujemy od Was co kilka minut, więc technicznie nie jesteśmy w stanie zmieniać tabeli na www co chwilę.

Pomiar czasu otrzyma od nas listę z osobami, które w mailu otrzymały przydział do sektora, więc tym osobom nie naliczy żadnej kary.

UWAGA!
Punkty sektorowe liczone są do kilkunastu miejsc po przecinku, jednak ze względów technicznych m.in. druku na zawody, system zaokrągla je do trzech miejsc po przecinku. Tak więc niektórzy z Was będą zapewne widzieli rozbieżności, zapewniamy jednak, że są to właściwe miejsca sektorowe, co można sobie wyliczyć zgodnie z formułą podaną w regulaminie.

Copyright 2019 Solid Sport.     Realizacja: CREOBIT