KOLEJNY SPONSOR WYŚCIGU W NASZYM CYKLU

Miło nam zakomunikować, że  w Śremie i Mchach będzie z nami sklep rowerowy GReeN BIKE.

GReeN BIKE to dynamicznie rozwijającą się firma z branży rowerowej. Promowanie zdrowego stylu życia i stałego kontaktu z naturą to motto jej działania. Turystyka rowerowa w znacznym stopniu pozwala na realizację tej idei. Dlatego GReeN BIKE chętnie włącza się we wszelkie inicjatywy regionalne. Trwałe wpisanie się w świadomość lokalnej społeczności było  pierwszym krokiem jakie poczynili właściciele  firmy. Aktualnie dalszym wyzwaniem jest chęć zaistnienia na szerszej płaszczyźnie, dla szerszego grona odbiorców.

srem_0004_green

GReeN Bike przekonuje , że rower to doskonała odskocznia codziennych zmartwień, zatłoczonych miast oraz niesamowita pasja, która łączy ludzi.

Dziś GReeN BIKE to sieć 6 profesjonalnych sklepów rowerowych zlokalizowanych w Poznaniu, Śremie, Środzie Wlkp, Gnieźnie, Rawiczu i Gorzowie Wlkp.

W  ofercie sklepów znajdziecie Państwo rowery takich marek jak Specialized, Trek, Kross, Kellys, Giant, Romet, Goetze i Cossack. Oferta rowerów i akcesoriów dla wymagających klientów. Przekonaj się sam !!!

Zapraszamy!!!

www.greenbike.pl

www.goetze.com.pl

Facebooktwitterpinterestmail