ONNINEN BĘDZIE Z SOLIDEM W LESZNIE

Cieszymy się, że sponsorem wyścigu w Lesznie została  firma ONNINEN.

W ramach wyścigu w Lesznie rozegrane zostaną Mistrzostwa Branży Instalacyjnej. Będzie to dodatkowa klasyfikacja, w której mogą brać udział osoby zawodowo związane z branżą instalacyjną.
Organizatorzy solidowego projektu, mają nadzieję, że to dobry początek dłuższej współpracy.

Onninen to sprawdzony partner w dostawach materiałów technicznych.

– ponad 100-letnie doświadczenie

– 40 oddziałów w Polsce

– 150 lokalizacji w 8 krajach

logo Onninen _w

 

W Polsce Onninen prowadzi działalność w oparciu o sieć 40 hurtowni. Zapewniają one najwyższy standard obsługi, nowoczesny system zamówień internetowych oraz sprawną realizację zleceń wraz z dostawą we wskazane miejsce. Onninen oferuje również szkolenia produktowe i profesjonalne doradztwo techniczne.

Kilka branż technicznych w jednym miejscu to główny atut firmy Onninen. Potrzeby swoich Klientów realizuje kompleksowo, skupiając ofertę materiałów elektrotechnicznych, instalacyjno-grzewczych, sanitarnych, a także tych z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Onninen nie tylko dostawcą, ale przede wszystkim partnerem handlowym, z bogatym know-how oraz wieloletnim doświadczeniem w budowaniu relacji konsumenckich i biznesowych. Klientom proponuje najlepsze rozwiązania w zarządzaniu materiałami technicznymi, a Dostawcom – najdogodniejszą dystrybucję ich produktów.

Grupa Onninen prowadzi działalność w 8 krajach Europy:

Finlandii, Szwecji, Norwegii, Polsce, Rosji, Litwie, Łotwie i Estonii.

Zapraszamy do współpracy.

http://onninen.pl/
http://onninen.pl/firma/punkty-sprzedazy/punkty-sprzedazy-onninen-w-polsce

Facebooktwitterpinterestmail