Sponsor główny II wyścigu cyklu SOLID MTB MARATON

Sponsorem drugiego wyścigu w cyklu SOLID MTB Maraton jest sklep rowerowy STREFASPORTU.PL w Lesznie.
Sklep strefasportu.pl został stworzony przez pasjonatów dla pasjonatów rowerów. W naszej działalności koncentrujemy się na dostarczaniu naszym klientom najwyższej jakości sprzętu rowerowego zapewniając wysoki standard obsługi klienta.
Korzystając z dużego doświadczenia w sporcie rowerowym, doradzamy i dobieramy sprzęt pod indywidualne potrzeby naszych klientów. Spędzamy na rowerach sporo czasu, sprawdzamy i testujemy sprzęt zdając sobie sprawę jak ważne jest, by towar który proponujemy klientom był dla nich odpowiedni.  Będąc konkurencyjnym cenowo, często korzystamy z najnowszych technologii. Wszystko po to by nasz klient mógł czerpać jeszcze więcej przyjemności z jazdy na rowerze a jego sportowa forma była coraz lepsza.
Marki rowerów które proponujemy to: TREK, CUBE, KTM. Wybór ten nie jest przypadkowy. Jesteśmy po licznych wizytach w fabrykach i centrach testowych. Spora część proponowanych przez nas rowerów składana jest w Niemczech i Austrii, co bezpośrednio wpływa na ich jakość. Są to najwyższej jakości produkty o czym przekonali się nasi klienci. Akcesoria, odzież, części oraz odżywki wysokiej jakości stanowią dopełnienie rewelacyjnych chwil spędzonych na dwóch kółkach.

Naszym klientom oferujemy:
– rowery marki TREK, KTM, CUBE,
– części i akcesoria renomowanych producentów,
– serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
– kompleksową usługę Bike Fittingu TREK PrecisionFIT,
– usługę ustawiania bloków,
– dobór siodełka wg systemu TREK PrecisionFIT

Serdecznie zapraszamy www.strefasportu.pl

Facebooktwitterpinterestmail