PENCO sponsorem cyklu Solid MTB 2022

Do grona partnerów cyklu Solid MTB w sezonie 2022 dołącza marka PENCO Polska
PENCOPolska to wyłączny dystrybutor marki PENCO na rynku polskim. Wysoka jakość produktów PENCO jest rezultatem 30 lat doświadczeń w sportach wytrzymałościowych. Produkty marki PENCO powstają w wyniku badań naukowych i są wynikiem wieloletniej współpracy świata naukowców i sportowców z różnych dyscyplin typu endurance. Wysoka skuteczność produktów PENCO została doceniona w Polsce m.in przez takie kluby jak: JBG-2 CryoSpace, RK Exclusive Doors MTB Team czy Bogdziewicz Team.
W pakietach startowych na jednej z edycji znajdziecie żel energetyczny PENCO ENERGY GEL LONG TRAIL 35 g a dzięki naszej współpracy już od kolejnej edycji będziecie mogli zamawiać gotowe zestawy (RACE PACK) przygotowane specjalnie z myślą o wysiłkach trwających wiele godzin. Zamówione przez Was zestawy dostarczone będą prosto do naszego biura zawodów i wydawać będziemy je bezpośrednio przed Waszym startem.
A co jeśli zapomniałeś zabrać żel energetyczny na nasz maraton? O zapominalskich też będziemy pamiętać. Na każdej edycji Solid MTB będziesz miał możliwość nabycia żele i elektrolity w opakowaniach jedno i dwudawkowych.
PENCO – paliwo mistrzów ?
Facebooktwitterpinterestmail